Пташка

Неоподаткований персонаж


ptah

Мої словафрансе

Je veux

Ще більш дивного дня у мене не було. При чому вся картина складалася з абсолютних дрібниць. Які виявилися занадто дивними для мене. Десь окремо занотую собі хронометраж цього дня, щоб не забути нічого. А ще жахливе відчуття, що сьогодні мною була досягнута ціль всього мого життя... І що його робити далі?

Чорт, а дійсно фігове відчуття. Тобто воно наче й комфортне, але я не можу уявити, що мені робити наступної секунди. У голові невеличка паніка, тому шукається навіть найдрібніше завдання, яке б принесло задоволення. Навіть не можу толком згадати, що такого сьогодні сталося, що перекочерижило моє свідоме. Наче те, для чого мене було народжено вже сталося. Якщо призначення мого життя було в тому, щоб наштовхнути одну хорошу людину стати мімом на професійних засадах, то вже можна йти стрелятись - більше нічого корисного від мене можна не очікувати. Хіба що... призначення долі вже виконано... можна й для себе пожити тепер :)
 Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Показать смайлы
 

Комментариев: 2

розслабся і отримуй задоволення))) а коли даси мозку відпочити, він сам тебе підштовхне до нових цілей:)
Та щось точно таке - відіспатись треба після такого дня:)) Гасала Хрещатиком в образі міма разом з друзями :)

 Мої слова

Интересы
PR, активність, близкість, блог, гори, горизонт, гугл, дебати, довіра, дощ, ДругаРіка, захист, камін, кіно, Книги, ковзани, КОЛАЖІ, музика, не"червоні" свята, перестановка, розмови, розрахунки, рок, ролики, романтика, свінг-денс, сніг, собаки, спогади!, українське, фантазії, фентезі, чай
ОБОЗ.ua