Пташка

Неоподаткований персонаж


ptah

До Ведмедя та Пташки прийшла Осінь

Прийшла 30 серпня о 16:26. Осінь то є найкраща пора року. Принаймні Ведмедя вона повністю повертає до життя. Кров теплішає, повертається нормальний апетит, думки жвавішають, рукам є чим зайнятись. Осінню фарби навколо насичені, межі чіткіші. Тепла і холоду порівну, саме так, як має бути. Харчове різноманіття найбагатше - саме зараз найдоцільніше вживати якомога більше овочів, ягід (особливо кавунів - вересень то їх пора).

Осінь надихає. Вона зріла, вона яскрава, вона - дихає. Завжди здавалось, що осінь то єдина пора року, що може дихати. І ми дихаємо разом з нею - глибше, якісніше, свіжіше. Народжуйте дітей восени - вони вам потім подякують - адже то є так прекрасно асоціювати себе саме з цією порою. Порою краси і рівності, розуму та зрілості, кохання та дощів. Закохуйтеся осінню - тоді ваші спогади у будь-якому разі будуть м'якими та теплими. Бо щоб не сталось - осінь завжди стирає погане. Осінь захищає.

Мовчати найкраще осінню - бо тоді за нас говорить все навколо. Дерева, вітер, люди. А ще восени оживають каштани :) Оживають і дозволяють малим дітям та веселим дорослим робити зі своїх горіхів пластилін. Ви ще пам'ятаєте, як це робиться?

Шалено люблю осінь. Вона все повертає на місце. Та відновлює відірвані шматки, латає, приводить до тями.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 2

осінь - це кльово!)
Так, як я тварина теплолюбива. То почианючи з осенi я потихеньку мерзну!! А взимку, взагалi, випадаю з жиитя(

 Мої слова

Интересы
PR, активність, близкість, блог, гори, горизонт, гугл, дебати, довіра, дощ, ДругаРіка, захист, камін, кіно, Книги, ковзани, КОЛАЖІ, музика, не"червоні" свята, перестановка, розмови, розрахунки, рок, ролики, романтика, свінг-денс, сніг, собаки, спогади!, українське, фантазії, фентезі, чай
ОБОЗ.ua