Пташка

Неоподаткований персонаж


ptah

Люди-істерики

 Захотілося написати про свою породу. Хоча мало хто з нас дійсно визнає себе істериком. А мені вже так часто тикали в це моською, що й не відверчусь вже. Хоча у знанні такої особливості характеру є свої плюси - стаєш стриманішим. Так, ти в курсі, що тебе може зірвати, тому в певний момент замовкаєш, бо вже знаєш, що таке реагування не є природним й навколо люди не так зрозуміють, якщо взагалі матимуть бажання розуміти. Титаренко вміє демотивувати - "Ми розуміємо одне одного лише на 30%, а якщо домовимось про значення спільних понять, то на 50%". Вже й не парюсь щодо розуміння, не б'юсь головою об стінку з криками "Які ж ви всі ідіоти!". Бо теж туди відношусь. Щодо істериків - трапилась мені одна така персона нещодавно й досить неочікувано. Якась за різка в неї реакція була на сторонню думку. Наче довго-довго чекала, поки хтось прореагує, щоб крикнути "Да ні хера ви всі не розумієте, лохи!" й видалити все, що можна видалити. Таке. Мені якось по боку, але дивно. Вже давно такого не зустрічалось. Згадалася моя однокласниця, яку у шостому класі довели до такого стану, що вони розкидала все, що було у смітнику, по класу. Ця панянка взагалі досить смикана була. Зараз, здається, у неї все добре.

Щодо моєї істеричності, то вона межує з жорстокою агресивністю. Добре, що я за те знаю. Насправді мені здебільшого подобаються люди навколо мене й моя агресивність це не ставлення до них, а лише стиль спілкування. "Нічого особистого". Що саме фігове (для мене особисто) - знання змушує тримати себе в руках. Й я видаюсь іноді досить милим співрозмовником. Ну, не те, щоб це не я... Просто мені від того дивно, таке. Оточуючі не чують моїх думок, а я чую. Й перемішую зі словами, тому в моїй голові все виглядає інакше. Коли так міркую, то стає цікаво, які ж думки інші люди мішають зі своїми словами?

Не хочу мати у собі приховану агресію, вона ж все одно в моїх думках. Хочеться чогось чесного, але приємного. Моє чесне приходить десь через годину після відбою. Бо коли я сплю - я просто випромінюю чесність. Мені якось повідомили, що я уві сні часто язиком клацаю. Не хроплю чи дриґаюсь, а клацаю язиком :) Мило.

Звучатиме як виправдання. Рефлексуючи себе, помітилось, що мені чхати на думку пасивно отчуючих мене людей (транспорт, натовп, сусіди тощо), але я хапаюсь за думки... ну, навіть не друзів (їх у мене всього три й всі вони подруги), а хороших знайомих. Бо вони думають про мене здебільшого добре й це приємно. Нічого не можу з собою зробити. Та й чи треба? Це нормально тяжіти до приємного.

Людина-істерик отримує кайф від свого "вибуху", бо вона вивільняє себе. Але здебільшого їй потім соромно чи як мінімум не зручно за свою поведінку. Бувають звичайно кінчені гади, яким типу чхати на все, що рухається й думає, але то лише від того, що набридло виправдовуватись хоча б для себе, у середині. Так, виправдання бісить. Звинувачення бісить. Й нерозуміння бісить. Але коли всього цього забагато, то вже по боку й обмежуєшся фразою "Ми не зрозуміли одне одного, буває".Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 3

Рекомендовал эту запись

"Згадалася моя однокласниця, яку у шостому класі довели до такого стану, що вони розкидала все, що було у смітнику, по класу. Ця панянка взагалі досить смикана була. Зараз, здається, у неї все добре." посмеялась...(а так..согласна...)

Рекомендував цей запис
Posted by admin in Charms, Pandora jewelry uk Charm Bracelets, Pandora Charms . While allotment the adorning bottle beads, one can acquisition abounding colors and abounding options as they are accessible in altered sizes, shapes and designs. While allotment a blush or design, one should accumulate in apperception the affect they are aggravating to back and the clothes they will wear.

 Мої слова

Интересы
PR, активність, близкість, блог, гори, горизонт, гугл, дебати, довіра, дощ, ДругаРіка, захист, камін, кіно, Книги, ковзани, КОЛАЖІ, музика, не"червоні" свята, перестановка, розмови, розрахунки, рок, ролики, романтика, свінг-денс, сніг, собаки, спогади!, українське, фантазії, фентезі, чай
ОБОЗ.ua