Пташка

Неоподаткований персонаж


ptah
Погода в голові: холодна злива

Мої словасон

Апокаліптичні сни

Давно вже мені Кінець Світу не снився. Цього разу було щось середнє між СтарТреком та 2012. Але так само багато води.

Все почалося з метро - у ньому всі ховалися невідомо від чого. Навіть виникла якась місцева гра, сенс якої знайти маленькі орігамі на певній території. У метро зі мною були якісь люди, що були синтезом моїх знайомих. Типу - Славко+Яромій, Юля+Уляна, Гризі+Оля та таке інше. Жоден не був чітко визначеним. Рятувалися на літаючих ковчегах. Вони "відштовхувались" вже від води. Страху не було взагалі. Наче все вже давно планувалося. Власне, дивлячись на ті ковчеги, можна здогадатись, що їх не за ніч перед екзаменом робили. Ще уві сні була білявка до межі схожа на Хіларі Дафф - їй шматок криги (пласка бурулька) проштрикнула щоку. Так, там почався дощ з пласкої криги різного розміру, але всі однаково гострі.

Таке відчуття, наче сон дивився уривками, хоча я не пам'ятаю, щоб щось порушувало мій спокій. Було багато зірок. Наче всі хмари пірнули в Океан (тепер вже дійсно у Всесвітній Океан) й відкрили світу справжнє небо. Велике, об'ємне, випукле й наповнене зорями. Можливо саме те небо прибрало увесь страх.

Відчуття було наче буденність змішалася з глобальною миттю, не розуміючи що саме у що врізалось. Причини Кінця не зрозумілі => закономірність, все до того йде. Уві сні мій вік не давався в знаки, тому якщо сон віщий, то вже скоро.

Але ж красиво як... І навіть без червоних ящурів.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 8

Щастить тобі! Я ще ніколи Кінця Світу не бачив...
Та я б і не назвала це особливо "Кінцем" - як ні як, а рятувалися. Сон хоч і яскравий за описом, але бідний на переживання, що власне мене й здивувало й змусило його занотувати.
А в моїх снах, максимум, страхіття якісь ганяються за мною) Інколи прикольно, інколи страхітливо.
Рекомендував цей запис

огогошеньки)

Дяк) Агагашенькі ;)
я видела недавно как здания рушаться,и мой универ утопает в Конце света)) хихи вот это сны ближе к 2012
Нет, это сны пост-сессийные Х)))))
The Shape-Up is also the best option to make the comfortable MBT shoes sale ; play basketball because of the crash, jump higher and higher demand sat the top of MBT Anti Shoes Cheap to provide better joint, ankle sprains, knee protection, to reduce that possibility. For a fitness or movement, the most important equipment is MBT Lame Shoes, shoes for their foot feeling comfortable to play sports have a great impact.

 Мої слова

Интересы
PR, активність, близкість, блог, гори, горизонт, гугл, дебати, довіра, дощ, ДругаРіка, захист, камін, кіно, Книги, ковзани, КОЛАЖІ, музика, не"червоні" свята, перестановка, розмови, розрахунки, рок, ролики, романтика, свінг-денс, сніг, собаки, спогади!, українське, фантазії, фентезі, чай
ОБОЗ.ua