Пташка

Неоподаткований персонаж


ptah
Погода в голові: пасмурно, вітерець
Музыка: Крихітка Цахес - "Він мене не кохає"

Мої словаЛьвів, дорога, кохання

Київ-Львів. Криша потягу

"Покидаю столицу разорванной птицей..." (с) Ночные снайперы

Обіцяють, що це буде щось навіть краще за Харків. На що я ввічиливо відповідаю "Дозвольте я вирішу сама". Почорканий писок речей лижить в кутку, речі в чемодані (один чемодан на двух осіб жіночої статі - знущання), харчі по кульках та в моїй сумці. До речі, на біса мама бере стільки хавчика в потяг не доходить до мого вранішнього мозку - ще б вчора половину з'їла, бо певна, що матиму чим зайнятися дорогою, окрім того, щоб їсти.

Блін, а він теж буде поряд, недалечко - у сусідньому місті Х) Ні, не розумію, як можна не цінити, що хтось кохає тебе так як я? Ну окейчиком, то таке. Так, я змирилась. Але імунітет виробився, тому зривів більше не буде. НІКОЛИ!!!! :) Хехех)

У Львові має бути красиво. Це ж Львів.

" - Гей, що там у Львові? - Красиво... - Ну, так. Це ж Львів!"

Уявляю собі все коричневе, зелене та жовте. Може трохи блакитного та червоного. Чомусь уявляеться, що буде дуже затишно. Хоча без тебе не затишно ніде. Але то вже мої справи. Буду з мамою, буду на дебатах (цього разу екологічних), буду у Львові, буду з камерою. Має бути добре. А ще годин 8 буду в дорозі Х) Моє найулюбленіше заняття.

"Всё настоящее всегда взаимно - дружба, любовь, понимание. Только ненависть и безразличие могут быть однобокими - они не настоящие, им не должно быть места в нашей жизни". (с)Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 18

не розумію, як можна не цінити, що хтось кохає тебе так як я?
вот ты не ценишь, например
та взагалі від тебе в шоці...від попереднього твого камєнту
во-первых предидущий каммент-это цитата автора, которая меня приколола, вот я её и выделилаа во-вторых это не значит, что я тоже так думаю, или поддерживаю, или ругаю... это утверждение лично для меня кажется довольно эгоистичным и "childish"

childish

о! ми і такі слова знаємо?))))

а взагалі згоден - childish so childish...

котику, давай без іронії, я такі слова знаю, що ти і не уявляешь
"это утверждение лично для меня кажется довольно эгоистичным и "childish"" Є таке:)
вдалої подорожі і відповідних вражень!
Дякую:)) Вже повернулась - побажання справдились ;)
я дуже радий))) я, доречі теж щойно повернувся)))
Звідки?
з своєї подорожі, про яку писав останнього допису в блозі
Львів то є Львів))
кэп
файно відпочити!)
Дякую:) Було дійсно файно
At beginning, replica Hermes was producing a riding outfit. In 1837 Thierry Herms established a harness workshop in Paris which mainly purveyed to European noblemen. Through the following years of 19th century their workshop had been the most adoration harness provider of many royal families including the czar of Russia.

 Мої слова

Интересы
PR, активність, близкість, блог, гори, горизонт, гугл, дебати, довіра, дощ, ДругаРіка, захист, камін, кіно, Книги, ковзани, КОЛАЖІ, музика, не"червоні" свята, перестановка, розмови, розрахунки, рок, ролики, романтика, свінг-денс, сніг, собаки, спогади!, українське, фантазії, фентезі, чай
ОБОЗ.ua