Пташка

Неоподаткований персонаж


ptah
Погода в голові: осінній вітер

Так приємно

Закохатися у свого ґендерного близнюка... Це страшно? Це романтично.
 Хахах))) Авжеш, але це не може добре закінчитися! Х) Нахлине ж іноді. О_О

The Beatles - All You Need Is Love

Маю зізнатися, що почуття до Н були сільнішими та, якщо чесно, приємнішими. Бо Н більше екстраверт та я бачила, що він добре до мене ставиться. Натомість Б - мій "інтровертний ґендерний близнюк" Х_Х Ні, серьйозно - якби я народилася хлопцем, то була б саме такою!


Joss Stone - L.O.V.E.

Чудова пісенька :) У середу була фотосесія ДК-PR; фото чудові, але їх близько 200 і кожне мені треба обробити до понеділка. Хай тільки ця кампанія не спрацює ...!

HIM - Heartkiller

А щодо Б - він мене буквально мучить! Я не можу зрозуміти, що я є для нього і чи є я для нього взагалі чимось чи кимось? В голові нічого не складається. Побачимо, що буде у понеділок. Найбільше мене дратує у ньому, що він після засідань в основному швидко тікає, й не на всі мої листи повністю реагує! Це зачіпає.

Але я можу його розсмішити. Й Н могла. Скучила за Н. Спілкувалися нещодавно :)

Чайф - Оранжевое настороение

Н у Воронежі на стажуванні :) Не знаю, коли він повернеться, але дуже хочу його побачити. Хочу знов у нього закохатися - це ж було так приємно...Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 5

Three Days Grace - Over and Over Nickelback - Savin' Me
М-м, люблю ці пісні:) Особливо Nickelback
Phoenix - 1901
О, це не чула... *пошук*
сама недавно скачала, хорошая группа (:

 Мої слова

Интересы
PR, активність, близкість, блог, гори, горизонт, гугл, дебати, довіра, дощ, ДругаРіка, захист, камін, кіно, Книги, ковзани, КОЛАЖІ, музика, не"червоні" свята, перестановка, розмови, розрахунки, рок, ролики, романтика, свінг-денс, сніг, собаки, спогади!, українське, фантазії, фентезі, чай
ОБОЗ.ua